Spolupracujeme

Markéta Horáková

Vlasová stylistka 

Naše kadeřnice prochází speciálním vzdělávacím programem ve školních centrech různých značek . Kromě služeb jako je stříhání ,melírování a prodlužování vlasů ,nabízí poradenství vlasové kosmetiky . pomoc při výběru svatebních a společenských účesů.


Martina Bednářová

Kosmetika MARY 

Profesionální kosmetičkaSalón Bella


Poskytuje péči o pleť, kosmetickou masáž obličeje, krku a dekoltu, manuální lifting obličeje. Příprava, omlazení pleti na váš svatební den.

Svatební fotograf Kraus 

 MOTO: fotky pro radost z daného okamžiku Fotografie je především mým koníčkem a věnuji ji veškerý svůj volný čas. 

Rád Vám zhotovím fotografie dle vašich požadavků. Fotím svatby, portrét, fashion, glamour i akt. Též mohu nafotit Vaše společenské akce, plesy, koncetry, rodinné oslavy. Samozřejmostí jsou fotografie těch nejdůležitějších okamžiků Vašeho života. Mám rád profesionální a hlavně férový přístup z obou stran. 

 V případě zájmu navštivte stránky www.robertkraus.eu 

 Ukázky mé práce najdete i na stránkách Facebooku 


Studio Hammer

Svatební video 

Zdokumentování neopakovatelných okamžiků je jedna z mála věcí která se vyplatí zadat profesionálům s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Zaručujeme nejlepší kvalitu.

Svatební fotograf -Ivo Koťas

MOTO: Proč rád fotím? „Na fotkách mám rád to, že zachytí okamžik, který je navždy pryč, který se nedá zopakovat.”

Není zrovna klasický svatební fotograf . Dává přednost spontálnosti bez pózování a hraných scén . Svatební fotografie by měla být plná pocitů , radosti a vyjímečnosti . Vytvoří vám dokument emocí z vašeho svatebního dne.

Pro další dotazy neváhejte naštívit stránky www.ivokotas.cz/

Ukázky mé práce naleznete i na stránkách Facebooku

Grafické studio - IGPRINT

 odborníka na reklamu

Nabízíme: Expresní výrobu razítek Trodat, laserové gravírování skla, laserové řezání a popisování plexiskla, výrobu papírových šablon, výrobu popisků a štítků z plastu popisované laserem, malonákladový tisk vizitek, letáků, prospektů, oznámení či jídelníčků, polepy dopravních prostředků, návrhy reklam, potisk reklamnich předmětů, interiérové a exteriérové dekorace (polep skleněných dveří, výloh), velkoplošný tisk Potisk triček, výroba samolepek a mnoho dalšího

Více se dozvíte na stránkách www.ig-print.cz nebo na stránkách Facebooku